Hakkımızda

Devamını oku...NC Tarım Ürünleri Sulama Ltd. Şti. tarımsal sulama ve danışmanlık hizmetine ticari olarak 2003 yılında başlamıştır. Firmamızın kurucularından Cahit Yeşiloğlu 1988 yılından bugüne kadar zirai alanda geliştirmiş olduğu bilgi birikimini sektörün gelişmesinde fiilen kullanarak birçok yeniliğe öncülük yapmıştır. Özellikle tarımsal sulama alanında seracılık ve açık tarla tarımında kullanılan yenilikçi ürünlerin tanıtılmasında büyük emek sarf etmiştir. NC Tarım sahip olduğu bu bilgi birikimini deneyimli kadrosu ile üreticiye aktarmaya devam etmektedir. Bugün ulaştığı kaliteli ve güvenilir bayi ağı ile birlikte tarım sektörüne yeni markaları tanıtmaya aynı titizlik ve özveri ile devam etmektedir. Tarımsal sulama alanında pazara yepyeni, kaliteli, rekabetçi, üreticinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek; işçilikten, sudan, zamandan, enerjiden tasarruf ettirecek yeni nesil ürünleri hızla üreticinin hizmetine sunacaktır. Ayrıca her türlü sulama planlaması, fizibilite çalışmaları, malzeme seçimi ve tedariki, montajı, personel eğitimi ve zirai danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ülkemizde, topraksız tarım ya da kontrollü tarım denince akla ilk önce domates yetiştiriciliği gelmektedir. Uzun bir geçmişi olmasa da ülkemizde de hızla yaygınlaşan topraksız tarım teknolojilerinde, NC TARIM LTD.ŞTİ firması tarımsal sulama sektöründe yapmış olduğu yeniliklere topraksız tarımda da devam etmektedir. Bu anlamda firmamızın kurucusu ve ortaklarından Cahit YEŞİLOĞLU zamanını, özellikle 2007 yılından bu yana yoğun bir şekilde, üzerinde çalıştığı topraksız tarım çilek üretimine ayırmış ve çok iyi sonuçlar alınmıştır.

Değerlerimiz

  • Devamını oku...Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.
  • Yurt içi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız.
  • Müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.
  • İş yaptığımız kişi ve kuruluşlar ile iş ortaklarımızın gizli bilgilerini özenle koruruz.
  • Sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.
  • Şirket kaynaklarının, adının, kimliğinin ve gücünün kişisel fayda için kullanılmaması, şirketin ismini ve imajını olumsuz etkileyecek durumlardan kaçınılması tüm çalışanların en önemli sorumluluklarındandır.
  • İlgili tüm yasa ve düzenlemelerle uyumlu, adil, çalışana saygılı, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması ile çalışanların başarısının, gelişiminin ve bağlılığının artırılması hedeflenmektedir.