Sulama Otomasyonu

Sulama Kontrolü

Netafim CMT ürünleri üreticilere en kaliteli ve en yüksek verimli ürünler elde etmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Sulama ve gübreleme otomasyon ürünleri gerek açık arazi gerekse örtü altı üretimi yapılan tüm uygulamalarda yatırımınızın karşılığını tam anlamıyla almanızı sağlar. Zamana miktara radyasyona veya nem durumuna göre otomatik olarak planlanan sulama ve gübreleme programları, bitkinizin ihtiyacını tam olarak , eksiksiz ve zamanında almasını sağlar.

NMC - JUNIOR
NMC - Junior
Ekonomik sulama otomasyonu için geliştirilmiş, küçük olduğu kadar yetenekli bir üründür. Zamana ve/veya miktara göre planlanan tüm vanaların açılıp sulamanın başlatılması ve bitirilmesiyle tüm arazinin ekonomik enerji kullanımı ile sulanmasını sağlar.

 

NMC-PRO
NMC-Pro
Gelişmiş sulama otomasyonu için tasarlanmıştır. Zamana ve/veya miktara,radyasyona göre sulama planlamasının otomasyonunu kontrol eder.

 

NMC-XL
NMC-XL
NMC XL birden fazla su kaynağı ve/veya filtre istasyonunun kontrolünü ve yürütülmesini sağlar. Gerek yazılım , gerekse donanımsal olarak NMC serisinin en gelişmiş ürünüdür.

 

SINGLENET
SingleNet
Netafim SingleNet sistem, tek bir kablo ile arazide bulunan tüm vanaları kontrol edebilen ve ayrıca arazide muhtelif yerlere koyulabilecek su saatlerinden bilgi toplayabilen bir sistemdir.

 

RADIONET
Radionet
RadioNet her türlü arazi şartlarında sorunsuz kontrolü garanti eden, kablosuz platformda çalışan kontrol ve gözlem sistemidir.